Yhteystiedot

Ota yhteyttä meihin, niin kerromme mielellämme
lisää Fortum HorsePower -palvelustamme!

Asiakaspalvelu

ma-pe 8-16
puh. +358 40 642 9111
horsepower@fortum.com

X

Tarvitsetko apua?

Jätä meille numerosi, niin soitamme sinulle takaisin!

Krista Hellgren

Myynti ja markkinointi

+358 400 495 177
krista.hellgren@fortum.com

Sari-Ann Ulmanen

Asiakaspalvelu

+358 40 750 6304
sari-ann.ulmanen@fortum.com

Mikko Laisi

Logistiikka

+358 40 5480744
mikko.laisi@fortum.com

Anssi Paalanen

VP, HorsePower

+358 400 597 866
anssi.paalanen@fortum.com

Iina Rastas

Konsepti ja tuotekehitys

+358 40 593 8353
iina.rastas@fortum.com

Liina Hukkinen

Uudet markkinat

+46 72 452 3768
liina.hukkinen@fortum.com

Juuso Ukkonen

Digitalisaatio, IT

+358 40 175 7383
juuso.ukkonen@fortum.com

Jouni Heikkinen

Voima- ja lämpölaitokset, konsultointi

+358 40 356 2738
jouni.heikkinen@fortum.com